Sejur Sharm El Sheikh 2025 - oferte vacante si sejururi in Sharm El Sheikh

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 37 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Parrotel Beach Resort (ex. Radisson Blu Resort) 5*

7 nopti de la 508 euro
Hotelul este situat in statiunea Nabq, la 20 de km de centrul Na’ama Bay, intr-un paradis acvatic la malul Marii Rosii.

LOCALIZARE:
Hotelul este situat in statiunea Nabq, la 20 de km de centrul Na’ama Bay, intr-un paradis acvatic la malul Marii Rosii.

FACILITATI HOTEL:
Cele 4 restaurante ale hotelului ofera o experienta culinara bogata si diversificata. De asemenea, hotelul pune la dispozitia turistilor diving center, SPA, piscine, asistenta medicala, room service 24 ore, inchirieri masini, servicii concierge, schimb valutar, parcare gratuita.

FACILITATI CAMERE:
Alegand una dintre
Oferta de la:  D.A. TURISM, USTRAVEL AGENCY

2 . Sejur Hotel PICKALBATROS LAGUNA CLUB RESORT SHARM EL SHEIKH (ADULTS ONLY 16+) 4*

7 nopti de la 620 euro
Hotelul Pickalbatros Laguna Club Resort se află în Sharm El Sheikh, la doar câțiva pași de golful Nabq Bay, fiind locația ideală pentru cei care caută relaxare și divertisment în Egipt. Cu o gamă variată de camere și apartamente elegante, fiecare dintre acestea oferă un confort absolut și o vedere uimitoare către frumoasa mare înconjurătoare, grădini sau piscină. Fiecare cameră este dotată cu aer condiționat, minibar, televizor cu ecran plat și baie privată. Resortul pune la dispoziția oaspeților săi o selecție de restaurante și baruri, ce oferă opțiuni culinare variate pentru toate gusturile
Oferta de la:  Light Tour Boutique

3 . Sejur Hotel Oriental Rivoli 4*

7 nopti de la 534 euro
http://www.orientalrivoli.com/

Oriental Rivoli este un hotel de 4 stele, situat in Naama Bay, Sharm El-Sheikh, in sudul Peninsulei Sinai, la 700 m de plaja, la o distanta de 1 km de centrul orasului si de 9 km de aeroportul Sharm El Sheikh International. Hotelul reprezinta alegerea ideala pentru turistii care prefera o locatie mai linistita, apropiata insa de restaurantele si barurile din zona.

LOCALIZARE:
Oriental Rivoli este un hotel de 4 stele, situat in Naama Bay, Sharm El-Sheikh, in sudul Peninsulei Sinai, la 700 m de plaja, la o distanta de 1 km de centrul orasului si de 9 km de
Oferta de la:  D.A. TURISM

4 . Sejur Hotel SHARM GRAND PLAZA RESORT - AI 5*

7 nopti de la 537 euro
Camera cada sau dus
foehn (la cerere, gratuit)
aer conditionat individual
TV prin satelit
mini-bar (contra cost)
seif (în camera, gratuit)
balcon sau terasa
curatenie în camera – zilnic
schimbarea lenjeriei – zilnic (la cerere)
Copii piscina pentru copii (fara încalzire)
sectiune pentru copii în restaurant
sectiune pentru copii în piscina exterioara (fara încalzire)
loc de joaca
meniu pentru copii (la cerere)
scaune speciale pentru copii în restaurant
club pentru copii
baby cot (la cerere, la receptie)
Plaja Privata, corali, este un ponton comun pentru cateva hoteluri.
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Verginia Sharm 4*

7 nopti de la 365 euro
Hotelul este situat la 19 km de aeroportul Sharm El Sheikhsi, la 5 km de Orasul Vechi. Hotelul a fost construit in anul 2005. Hotelul, compus din corpuri de 2 etaje, dispune de 156 standard room (max. 2+2 pers.).

Plaja proprie a hotelului este amenajata pe terasament, detine un ponton de cca 150 m direct la un recif de corali

Facilităţi: restaurant, bar, piscina exterioara (fara incalzire), spalatorie (contra cost), medic, la cerere (contra cost), coafor (contra cost), magazine schimb valutar, comanda taxi, Internet-cafe (contra cost).

Camere: cada sau dus, foehn (in camera, gratuit
Oferta de la:  Light Tour Boutique

6 . Sejur Hotel Naama Bay Promenade Sharm El Sheikh (ex. Marriott Sharm El Sheikh) 5*

7 nopti de la 660 euro
Localizare: localizat in inima orasului Naama Bay, in Peninsula Sinai.

Facilitati hotel: hotelul este construit pe 3 nivele, impartit in 503 camere si 17 suite. In incinta hotelului se regasesc si 3 sali de conferinte. Restaurantele au diferite specificuri (italian, japonez, international etc). Alte facilitati: loc de joaca pentru copii, piscina pentru copii, posibilitati multiple de recreere si distractie (bowling, sauna, tenis). Hotelul are plaja privata si este aproape de centrele de scufundari.

Dotari camere: camerele sunt spatioase si mobilate modern; internet de mare viteza, aer c
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Naama Bay Resort (ex. Tropitel Naama Bay) 5*

7 nopti de la 647 euro
Naama Bay Hotel Resort este un hotel de lux situat la aproximativ 10 minute de plajă în zona Sharm El Sheikh din Egipt.

Înainte era cunoscut sub numele de Tropitel Naama Bay, dar a fost recent renovat și redenumit. Hotelul se află într-o zonă plină de viață, la doar câțiva pași de restaurante, baruri și magazine.

Camerele sunt frumos amenajate și confortabile, dotate cu aer condiționat, TV cu ecran plat, minibar și balcon cu vedere la mare, la piscină sau la grădină. Există, de asemenea, o zonă de lounge confortabilă unde oaspeții se pot relaxa și socializa cu alți oaspeți.

Această p
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Romance Regency Club (Adults Only) 5*

7 nopti de la 570 euro
Enjoy Sharm El Sheikh vacation at Romance with our comfortable rooms.
We have 48 rooms with a beautiful view. Enjoy the comfort of our different rooms, Garden, Pool view and Swim up rooms, and our Suites: designed to the highest degree of comfort and exclusivity.
Hotel Website: www.regencyplazasharm.com
Oferta de la:  Unique Au Monde, D.A. TURISM, Z Tour

9 . Sejur Hotel Rixos Golf Villas And Suites 5*

7 nopti de la 890 euro
Rixos Golf Villas And Suites Sharm El Sheikh se află în Sharm El Sheikh, la 5,8 km de SOHO Square Sharm El Sheikh, și pune la dispoziție o piscină în aer liber, un centru de fitness, o grădină și parcare privată gratuită. Proprietatea pune la dispoziție un restaurant, precum și un bar, o saună și un hamam. Oaspeții au la dispoziție un centru spa, divertisment de seară și room-service.

Acest hotel pune la dispoziție camere care includ aer condiționat, un dulap pentru haine, o cafetieră, un minibar, o cutie de valori, un televizor, o terasă și o baie proprie cu duș. Camerele sunt echipate cu
Oferta de la:  Unique Au Monde

10 . Sejur Hotel Dreams Beach Resort 5*

7 nopti de la 527 euro
Pozitie hotel: Hotelul este situat la 23 km de la aeroport si la 7 km de la golful Naama Bay, pe prima linie.
Facilitati camere: Baie, Feohn, Aer conditionat individual, Televizor, Telefon, Mini bar (contra cost), Seif (in camera, la receptie, gratuit), Pardoseala- gresie, Balcon sau terasa, Room service- contra cost, In camera se face curatenie- zilnic, Asternuturile sunt schimbate- zilnic, Internet (contra cost)
Facilitati hotel: 5 restaurante , 4 baruri, 3 piscine exterioare (1 cu incalzire), 1 piscina acoperita, 2 tobogane, 2 sali de conferinta (capacitate max. 60 si 500 pers.), Coafo
Oferta de la:  Z Tour , D.A. TURISM

11 . Sejur Hotel Xperience Kiroseiz Premier Naama Bay 5*

7 nopti de la 618 euro
Oferind o piscină în aer liber și un restaurant, Xperience Kiroseiz Premier se află în Sharm El Sheikh. Proprietatea are acces direct la 2 plaje, o plajă cu nisip pur și o plajă de corali pentru snorkeling și scufundări.

Unitatea de cazare este prevăzută cu aer condiționat și balcon. Baia privată este dotată cu duș sau cadă. Camerele beneficiază de vedere la piscină și la grădină. Este prezentă și o zonă de relaxare.

La Xperience Hilltop Beach și Xperience Golden Sand Beach se poate ajunge în 20 de minute cu mașina. Se asigură gratuit un serviciu de transfer cu autobuzul la plajă. Print
Oferta de la:  D.A. TURISM

12 . Sejur Hotel Sharm Holiday Resort 4*

7 nopti de la 384 euro
Hotelul se afla in Naama Bay, Sharm El Sheikh, la 1 km de plaja, 800 m de centrul Naama Bay si aproximativ 15 km de aeroportul din Sharm El Sheikh
Acesta este compus dintr-un complex de 9 cladiri, cu 285 camere standard, restaurant principal, restaurant a la carte, 3 baruri, sala de conferinte, discoteca, internet cafe, seif la receptie, magazin, schimb valutar, coafor, spalatorie, servicii medicale, camera de bagaje, 2 piscine (una încalzita iarna). Sezlongurile, umbrelele la piscina si plaja se pot folosi fara costuri suplimentare. Prosoapele se asigura doar la piscina. Face parte din ace
Oferta de la:  D.A. TURISM, Z Tour

13 . Sejur Hotel IL Mercato & Spa 5*

7 nopti de la 515 euro
O alegere excelenta pentru petrecerea unui sejur de lux in Sharm El-Sheikh. Hotelul are arhitectura contemporana si ofera servicii si facilitati diversificate. Localizat la 3 km de centrul orasului Sharm El-Sheikh, 20 minute de aeroport si 10-12 minute de plaja privata.

LOCALIZARE:
Hotelul Il Mercato este o alegere excelenta pentru petrecerea unui sejur de lux in Sharm El-Sheikh. Hotelul are arhitectura contemporana si ofera servicii si facilitati diversificate. Localizat la 3 km de centrul orasului Sharm El-Sheikh, 20 minute de aeroport si 10-12 minute de plaja privata.

FACILITATI HOT
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel OLD VIC SHARM RESORT 4*

7 nopti de la 406 euro
Hotelul este situat la 3 km de piata veche,in imediata apropiere a Aqua Blue Water Park( 1,8 km ) si plaja Hadaba (la 5 minute mers pe jos). Aeroportul Sharm El-Sheikh International se afla la 17km distanta.
Localizare :Hotelul este situat la 3 km de piata veche,in imediata apropiere a Aqua Blue Water Park( 1,8 km ) si plaja Hadaba (la 5 minute mers pe jos) Aeroportul Sharm El-Sheikh International se afla la 17km distanta.
Facilitati hotel :Hotelul dispune de 136 de camere. In zona exterioara exista o piscina cu apa dulce inconjurata de o terasa cu sezlonguri.
Facilitati camere :
Camer
Oferta de la:  D.A. TURISM

15 . Sejur Hotel AMPHORAS BEACH 5*

7 nopti de la 559 euro
Situat pe malul mării, Amphoras Beach are 6 piscine şi grădini frumos amenajate. De asemenea, hotelul pune la dispoziție un restaurant, mai multe facilități de spa şi diferite activităţi, precum volei, darts, boccia, ping pong şi tenis de plajă.

Hotelul Amphoras este situat la 18 km de Aeroportul Internațional Sharm El Sheikh și la 15 minute de mers cu mașina de Centrul Naama Bay.

Camerele spaţioase îmbină arhitectura islamică cu designul modern şi au baie din marmură, prevăzută cu cadă. Toate camerele includ terasă privată cu vedere panoramică la grădini, la piscină sau la Marea Roşie.
Oferta de la:  D.A. TURISM, Z Tour
Sejur Sharm El Sheikh :
37 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 365 EURO si 1479 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro








PrevNext
Aprilie 2025
LuMaMiJoViSaDu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930